לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

תיאטרון הקאמרי - מרג'ורי פריים

ארכיון תאריך: 1 פברואר 2019 - 1 יוני 2019

משך: שעה וחצי

מרג'ורי היא אישה צעירה ברוחה שסובלת מדמנציה ומבדידות. השנה היא 2060, והטכנולוגיה מאפשרת למשפחתה לרכוש עבורה תוכנת מחשב שתהווה שכפול מדויק של בעלה המת, כשהיה צעיר וחתיך – "וולטר פריים". כך בגיל שמונים פלוס מתחילה הגברת הזקנה לבלות בחברת בעלה הצעיר, או ליתר דיוק בחברת בינה מלאכותית שנוצרה בצלמו - ואגב כך חושפת סדקים וצלקות ישנות בתוך המשפחה.
 
המחזה של ג'ורדן הריסון בוחן שאלות שרובנו מתמודדים איתן מדי יום: היכן עובר הגבול בין הטכנולוגיה לבין האישיות? האם בכוחנו לפרום את הקשר שנרקם בינינו או שהפכנו תלויים בה לחלוטין? האם בכוחה של הבינה המלאכותית להחליף תקשורת אנושית? או שאולי אנחנו כבר לא ממש מסוגלים להבדיל בין אדם לבין רובוט, אם הוא מתכונת היטב?
 
המשחק שלמרים זוהר בת ה-87 מרשים, משעשע ונוגע ללב. היא מצליחה לרגש בחיוניות שלה ובשילוב בין ממזרות לתמימות. גם אודיה קורן, המגלמת את בתה, שרכישת ה-"פריים" לאמה קשה עבורה, זוכה לשבחים על הופעתה המשכנעת.
 
אם לדמותה של זוהר נדרשה תוכנת מחשב בכדי להחזיר את המשמעות לחיים, הרי שלזוהר עצמה – כפי שהיא אמרה בראיון לחדשות הבוקר של קשת לרגל הבכורה – נדרש רק דבר אחד: להמשיך לשחק.

משתתפים:
מרג'ורי - מרים זוהר
טס - אודיה קורן
ג'ון - אוהד שחר
וולטר - אבישי מרידור

תרגום ובימוי: צביקי לוין 
עיצוב תפאורה ותלבושות: זוהר אלמליח
עיצוב תאורה: ליאור מיטל
עריכה מוסיקלית: צביקי לוין

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter